Başlangıç Paketi Hediye Sistemi TwelveSky 2 Yeni Sunucusu Açılıyor


      0 Keys Are Left      

Başlangıç Paketi Hediye Sistemi TwelveSky 2 Yeni Sunucusu Açılıyor
MMO Game: TwelveSky 2 | Area: Turkey | Official Website: TwelveSky 2

FINISHED


More Giveaways

Instructions:
FreeMMORPGlist.Com, MMOReviews.Com, F2P.Com, GratisMMORPG.De, MMORPG Gratis.Com , JuegaenRed.Com, MMOGratuit.Com, MMOGratis.Com and GiochiMMO.it .

Step 1. Follow us on Facebook:
.

Step 2. Add your email in the field below the image of the promo and check your email account and follow the instructions.

Başlangıç Paketi

Başlangıç Paketini kampanyamız ortağı sitelerden edineceğiniz kodlar ile edinebilirsiniz.

Paket İçeriği:

- 1x Ayyıldız Pelerini
- 1x S45 Nadir Hasar Silahı
- 1x S45 Nadir Zırh
- 1x S45 Nadir Eldiven
- 1x S45 Nadir Bot
- 1x S45 Nadir Yüzük


Başlangıç paketleri Partner Sitelerimiz (bu site dahil!) aracılığıyla elde edilebilir. Tüm Başlangıç Paketi kodları 31 Mayıs 2012 Perşembe gününe kadar geçerlidir. Başlangıç Paketi hediye sistemi hakkında detaylı bilgi için forumumuza göz atın: burada

Kadim Doğudaki dövüş sanatları maceranıza TwelveSky 2 indirerek şimdi başlayın: burada

Step: Share with your Friends:


About this game:
Kadim Doğu’da, oyuncular asırlık bir çatışmanın içinde üç farklı, savaşan Kavim’e dağılmışlardır. Yeni bir kavmi tekrardan oluşturmaya odaklanarak, oyuncular oyuncular ya kardeşlerinin onuruyla savaşmalı veya ihtiyaç duyduklarında onlara sırt çevirmelidir. Şaşkına çeviren ölümcül dövüş teknikleriyle, egzotik silahlarla, zırhlarla ve evcil hayvanları barındıran sağlam bir savaş sistemi ve çok daha fazlası, “TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan” en iyi PVP yapılabilen oyunlardan birisidir.

Yeni savaşçılar oyun içerisinde aşağıdaki sistemler ile keyifli vakit geçirebilirler :

• KARAKOL SAVAŞLARI: Ana şehirlerin dış bölgeleri, derin ormanlarla çevrili ve ilham veren Doğu sahilleri pek çok kasaba içerir. Bu stratejik karakollar Kavim başka bölgeleri fethetmeye gittiğinde istilacı düşmanlara karşı hayati destek ve aktiviteler sağlar. Her Kavim’in Han’ı zaferde katkısı olan cesur savaşçılara minnettardır ve hayatta kalan üyeler ödüllendilir

• KAVİM OYLAMASI: Kavim Lideri oylamasında aday olun veya Lider adaylarına oy vererek kavminizin kaderini değiştirin!

• EŞSİZ GÜÇLENDİRM SİSTEMİ: Siah ve ekipmanlarınızı yükseltin,güçlendirin ve gücün yanında göz alıcı parlama efektleri ile rakiplerinize göz dağı verin!


Şaşkına çeviren ölümcül dövüş teknikleriyle, egzotik silahlarla, zırhlarla ve evcil hayvanları barındıran sağlam bir savaş sistemi ve çok daha fazlası, “TwelveSky 2” en iyi PVP yapılabilen oyunlar arasındadır!